Ons

TEAM

Ons team is professioneel, gezellig en bovenal heel divers in expertise. Van startende accountants tot experts op het gebied van loonadministratie. En van ervaren Register Accountants en boekhouders tot stagiaires. Maak kennis met ze!

Toby Verlouw

Owner & Business Partner

Klik hier voor zijn CV

Claudia van Rooij

Manager Payroll

Contact? claudia@clever-finance.nl

Ronald Sterrenburg

Senior Financial Consultant

Klik hier voor zijn CV

Frans Freni

Senior Finance & Control

Contact? frans@clever-finance.nl

Nick Clemens

Owner & Business Partner

Klik hier voor zijn CV

Rens Mols

Manager Finance & Control

Contact? rens@clever-finance.nl

Sepp Hamers

Junior Financial Consultant

Klik hier voor zijn CV

Niels Hamers

Senior Financial Consultant

Klik hier voor zijn CV

Paul van Eijkeren

Junior Financial Consultant

Klik hier voor zijn CV

Demi

Demi Weijters

Assistent Finance & Control

Contact? demi@clever-finance.nl

Rik Oerlemans

Owner & Business Partner

Klik hier voor zijn CV

José Clemens

Officemanager

Contact? jose@clever-finance.nl

Sander van Dijk

Financial Consultant

Klik hier voor zijn CV

Lotte vd Nieuwenhuijzen

Junior Ass. Finance & Control

Contact? lotte@clever-finance.nl

Stan van den Broek

Assistent Finance & Control

Contact? stan@clever-finance.nl

Fun

& Sfeer

Hard werken vinden we belangrijk. Lachen en een fijne werksfeer net zo! Daarom hebben we een elke vrijdag een gezellige middagborrel, een spelcomputer om even te ontspannen, liggen onze kasten vol met lekkers én vind je hier een daar ook een flesje bier. 

Verder hebben we meerdere uitjes per jaar, gaan we elk jaar samen naar een festival en is er Whatsappgroep met de meest slappe en scherpe humor! 

Ohja…. en we zijn natuurlijk trotse supporter van Willem II!